Филтри -

Градежни машини FIAT-ALLIS од Италија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIAT-ALLIS од Италија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража 7924 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
натоварувач со тркала FIAT-ALLIS FR12 B turbo натоварувач со тркала FIAT-ALLIS FR12 B turbo натоварувач со тркала FIAT-ALLIS FR12 B turbo
3
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Италија, Lozzo Atestino Padova
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1985 Километража 3018 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража 4900 м/ч Сила
Италија, cercola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Италија, cercola
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1989 Километража 4581 м/ч Сила
Италија, San Giorgio Piacentino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража 3700 м/ч Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража 5307 м/ч Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1986 Километража 4059 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1988 Километража 1240 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1987 Километража 1348 м/ч Сила
Италија, Cuneo
товарач гасеничар FIAT-ALLIS FL8 за делови товарач гасеничар FIAT-ALLIS FL8 за делови товарач гасеничар FIAT-ALLIS FL8 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1982 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се