Филтри -

Градежни машини FIAT-ALLIS од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIAT-ALLIS од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 12/1980 Километража Сила
Германија, Ampfing
натоварувач со тркала FIAT-ALLIS FR130
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1992 Километража 8020 м/ч Сила
Германија, Metten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година 1993-01-01 Километража 10973 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
машина за положување цевки FIAT-ALLIS FP 14 (12001620) машина за положување цевки FIAT-ALLIS FP 14 (12001620) машина за положување цевки FIAT-ALLIS FP 14 (12001620)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година 1993-01-01 Километража 6707 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 12/1990 Километража Сила
Германија, Ampfing
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се