Филтри -

Градежни машини FIAT-ALLIS од Европа

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини FIAT-ALLIS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Булдожер
Година 1978 Километража 9 м/ч Сила
Данска, Glostrup
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража 14500 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1995 Километража 7900 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1995 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1980 Километража 8500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1982 Километража 1240 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1986 Километража 4059 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1988 Километража 4362 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
11.613 € Без ДДВ
Булдожер
Година Километража Сила
Финска, Iisalmi
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1988 Километража 8500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
19,91 € RON 99 RON
Булдожер
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
55 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
аукција 4.897 € DKK 36.500 DKK
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража 8598 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1985 Километража 1000 м/ч Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
натоварувач со тркала FIAT-ALLIS  FR20 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала FIAT-ALLIS FR 15 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Булдожер
Носивост 16870 кг
Година 1988 Километража Сила
Шпанија, Almeria
натоварувач со тркала FIAT-ALLIS за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1981 Километража 741 м/ч Сила
Италија, Torbole Casaglia (BS)
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година Километража 12000 м/ч Сила
Шпанија, Baza-Granada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража 3700 м/ч Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража 17380 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража 4900 м/ч Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се