Филтри -

Градежни машини FIAT

Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

75 огласа: Градежни машини FIAT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 9845 км Сила
Италија, Agropoli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Брзина 30 км/ч
Година 1990 Километража 5200 м/ч Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 431,30 € SEK 5.000 SEK
Натоварувач со тркала
Година 1975 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Носивост 20840 кг
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Товарач гасеничар
Година 2003 Километража 2491 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Булдожер
Година 1989 Километража 6267 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
товарач гасеничар FIAT ALLIS FL10C товарач гасеничар FIAT ALLIS FL10C товарач гасеничар FIAT ALLIS FL10C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1987 Километража Сила
Шпанија, Uxes
товарач гасеничар FIAT FL14E за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
булдожер FIAT FL10C за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
булдожер FIAT FL14B за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
багер гасеничар FIAT E385 за делови багер гасеничар FIAT E385 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
булдожер FIAT Kobelco D180 за делови булдожер FIAT Kobelco D180 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
товарач гасеничар FIAT FL14 за делови товарач гасеничар FIAT FL14 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 9575 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1995 Километража 2590 м/ч Сила
Италија, Terni
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1981 Километража 7733 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1994 Километража 9900 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 13162 м/ч Сила
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 7115 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 8617 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 6782 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи