Филтри -

Градежни машини FB GRU

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FB GRU: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18.3 м Дофат на стрела 27 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т
Година 2008 Километража Сила 1000000 кс
Полска, Wisznia Mała
кула кран FB GRU GA 130
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2004 Километража Сила
Италија, Correggio
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран FB GRU GH-151 / GH-4642 кула кран FB GRU GH-151 / GH-4642 кула кран FB GRU GH-151 / GH-4642
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Италија, Correggio
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се