Филтри -

Градежни машини FAW

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини FAW

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.550 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 51.640 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 18000 кг
Година 2024 Километража Сила
Кина, Wu Lu Mu Qi Shi
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.720 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 18000 кг
Година 2024 Километража Сила
Кина, Wu Lu Mu Qi Shi
Контактирајте го продавачот
318.500 US$ EUR ≈ 293.700 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
50.680 € UZS 700.000.000 UZS
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се