Филтри -

Градежни машини FAUN од Полска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

16 огласа: Градежни машини FAUN од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 80-4 Висина на подигање 65 м Дофат на стрела 48.5 м Дофаќач 16 м
Година 2007 Километража 111000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 65G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 242000 км Сила
Полска, Częstochowa
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 70G-4 Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 44 м
Година 2012 Километража 193000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 60-3 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м
Година 2007 Километража 188000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
106.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 40G-2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 10 м
Година 2008 Километража 240000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF65G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 103000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 90G-4 Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 51.2 м Дофаќач 18 м
Година 2008 Километража 25000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
136.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 50G-3 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година 2008 Километража 98000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1984 Километража Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
51.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел RTF 40-3 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15.5 м
Година 1995 Километража 137700 км Сила
Полска, Krakow
нови автодигалка FAUN Szyba nowa/ New Windscreen  Faun ATF, RTF нови автодигалка FAUN Szyba nowa/ New Windscreen  Faun ATF, RTF нови автодигалка FAUN Szyba nowa/ New Windscreen  Faun ATF, RTF
3
Контактирајте го продавачот
1.864 € PLN 8.000 PLN
Автодигалка
Година Километража Сила
Полска, Konin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Faun Модел HK40
Година 2012 Километража 76959 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 40.2 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 06/2009 Километража 133000 км Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Faun Модел ATF 45-3 Висина на подигање 34 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 45000 т
Година 2002 Километража 127702 км Сила
Полска, Stare Miasto
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел Rtf 40-3
Година 1997 Километража 60000 км Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1995 Километража 24100 м/ч Сила
Полска, Ruszowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи