Филтри -

Градежни машини FAUN од Холандија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини FAUN од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 34 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 45 т
Година 2002 Километража Сила
Холандија
автодигалка FAUN ATF 60 G-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 48 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 2019 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел ATF80-4
Година 2006 Километража 123932 км Сила
Холандија, Wijchen
автодигалка FAUN ATF 70 G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 44 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т
Година 2019 Километража 2800 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1993-11-29 Километража 61888 км Сила
Холандија, Andelst
автодигалка FAUN MFL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2005 Километража 143122 км Сила
Холандија, Almelo
автодигалка FAUN ATF 220 G-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофаќач 13 м Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 2014 Километража 7800 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 01/1987 Километража Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел ATF65G-4
Година 2006 Километража 226103 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2005 Километража 143122 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1996-06-27 Километража 159150 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1998 Километража 10076 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
автодигалка FAUN ATF70G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2016 Километража 83605 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 220000 кг
Година 2012 Километража 98000 км Сила
Холандија, Velsen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел ATF60-3 Носивост 250 кг
Година 01/2010 Километража 110129 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел RTF 30-2 Висина на подигање 26 м Носивост 100 кг
Година 01/1992 Километража 88118 км Сила
Холандија, Holten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се