Филтри -

Градежни машини FAUN од Европа

Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

86 огласа: Градежни машини FAUN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Faun Модел ATF 45 Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража 72000 км Сила
Босна и Херцеговина
DER-MONT d.o.o.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Faun Модел ATF 45-3 Висина на подигање 34 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 45000 т
Година 2002 Километража 127702 км Сила
Полска, Stare Miasto
Контактирајте го продавачот
219.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 178469 км Сила
Холандија, Groenlo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 218930 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 205010 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
98.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 34 м
Година Километража 54054 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 80-4 Дофат на стрела 48.5 м Дофаќач 16 м Брзина 80 км/ч
Година 2005 Километража 170000 км Сила
Романија, Giarmata Vii
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел HK70 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 44 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, La Rinconada
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Грејдер
Евро Euro 1 Брзина 40 км/ч
Година 07/1985 Километража 9560 м/ч Сила
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 80-4 Висина на подигање 65 м Дофат на стрела 48.5 м Дофаќач 16 м
Година 2007 Километража 111000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 65G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 242000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 70G-4 Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 44 м
Година 2012 Километража 193000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 50G-3 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година 2008 Километража 98000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF65G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 103000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 90G-4 Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 51.2 м Дофаќач 18 м
Година 2008 Километража 25000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 60-3 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м
Година 2007 Километража 188000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
106.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 40G-2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 10 м
Година 2008 Километража 240000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 40.2 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 06/2009 Километража 133000 км Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Faun Модел ATF 45 Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража 72000 км Сила
Босна и Херцеговина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2005 Километража 95835 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел Rtf 40-3
Година 1997 Километража 60000 км Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1975 Километража 1933 м/ч Сила
Србија, Kragujevac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 19100 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 250 кг
Година 2008-03-26 Километража 240000 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1995 Километража 24100 м/ч Сила
Полска, Ruszowice
автодигалка FAUN MFL DEUTZ F8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи