Филтри -

Градежни машини FAUN

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

85 огласа: Градежни машини FAUN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 80-4 Висина на подигање 65 м Дофат на стрела 48.5 м Дофаќач 16 м
Година 2007 Километража 111000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 65G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 242000 км Сила
Полска, Częstochowa
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 70G-4 Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 44 м
Година 2012 Километража 193000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 90G-4 Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 51.2 м Дофаќач 18 м
Година 2008 Километража 25000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF65G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 103000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 60-3 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м
Година 2007 Километража 188000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
106.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 40G-2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 10 м
Година 2008 Километража 240000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел Rtf 40-3
Година 1997 Километража 60000 км Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 80-4 Дофат на стрела 48.5 м Дофаќач 16 м Брзина 80 км/ч
Година 2005 Километража 170000 км Сила
Романија, Giarmata Vii
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1975 Километража 1933 м/ч Сила
Србија, Kragujevac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 19100 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 250 кг
Година 2008-03-26 Километража 240000 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1995 Километража 24100 м/ч Сила
Полска, Ruszowice
автодигалка FAUN MFL DEUTZ F8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
104.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 70-4 Висина на подигање 40.5 м Дофаќач 16 м Носивост 70000 кг
Година 2000 Километража 160010 км Сила
Полска, Zimnodół
автодигалка FAUN ATF 70G-4 автодигалка FAUN ATF 70G-4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2015 Километража Сила
Германија, EHINGEN
автодигалка Faun ATF 130 G5 на шасија Tadano ATF 130
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 130 G5 Висина на подигање 60 м Дофаќач 18 м
Година 2016 Километража 54100 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Faun Модел ATF 45 Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража 72000 км Сила
Босна и Херцеговина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2005 Километража 95835 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1984 Километража Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
98.900 €
Автодигалка
Висина на подигање 34 м
Година Километража 54054 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
39.950 US$ EUR ≈ 36.840 €
Грејдер
Евро Euro 1 Брзина 45 км/ч
Година 03/1991 Километража 5700 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
86.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел HK 50 Висина на подигање 32.7 м Дофат на стрела 8 м
Година 04/1997 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел ATF60-3 Носивост 250 кг
Година 2010 Километража 110129 км Сила
Холандија, Barneveld
автодигалка Faun ATF 70 G-4 на шасија Tadano Faun atf 70 G_4 автодигалка Faun ATF 70 G-4 на шасија Tadano Faun atf 70 G_4 автодигалка Faun ATF 70 G-4 на шасија Tadano Faun atf 70 G_4
3
Контактирајте го продавачот
213.400 € PLN 910.000 PLN
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 70 G-4 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т
Година 10/2011 Километража 121000 км Сила
Полска, Gryfice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се