Филтри -

Градежни машини FASSI

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FASSI: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мешалка за бетон FASSI F235AXP.25 мешалка за бетон FASSI F235AXP.25
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се