Филтри -

Градежни машини FAI од Италија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини FAI од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер-натоварувач FAI 67 BDT
1
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Багер-натоварувач
Година 1977 Километража Сила
Италија, Albinea
багер-натоварувач FAI 96 DT
1
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Италија, Albinea
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Багер-натоварувач
Година 1989 Километража 4826 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Мини натоварувач
Година 2005 Километража 2289 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1995 Километража 5035 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Багер-натоварувач
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1979 Километража 5199 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Мини натоварувач
Година 1997 Километража 1500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Багер-натоварувач
Година 1995 Километража 5035 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1990 Километража 6503 м/ч Сила
Италија, Tortolì
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се