Филтри -

Градежни машини EWK

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини EWK: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Телескопски багер
Година 1996 Километража 15000 м/ч Сила 174 кс
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Багер гасеничар
Година 1993 Километража 16654 м/ч Сила 174 кс
Холандија, Steenwijk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се