Филтри -

Градежни машини EVERUN од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини EVERUN од Украина: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 23.810 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1800 кг Брзина 33 км/ч
Година 10/2020 Километража Сила 57 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
18.900 US$ EUR ≈ 16.670 €
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 2 Висина на подигање 4.5 м Носивост 800 кг
Година 12/2020 Километража Сила 54 кс
Украина, с. Святопетровское
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 19.840 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1200 кг
Година 10/2020 Километража Сила 50 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
40.500 US$ EUR ≈ 35.720 €
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 2 Носивост 2500 кг
Година 01/2021 Километража Сила 72 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 18.080 €
Натоварувач со тркала
Носивост 800 кг Брзина 23 км/ч
Година 2021 Километража Сила 54 кс
Украина, Києво-Святошинський район
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 23.810 €
Натоварувач со тркала
Носивост 1800 кг Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража Сила 72 кс
Украина, Києво-Святошинський район
Контактирајте го продавачот
18.900 US$ EUR ≈ 16.670 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 800 кг
Година 12/2020 Километража Сила 50 кс
Украина, с. Святопетровское
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се