Филтри -

Градежни машини EUROMIX од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини EUROMIX од Германија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража 100 км Сила 122 кс
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2007 Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 31500 кг
Година 2020 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража 100 км Сила 122 кс
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража 100 км Сила 122 кс
Германија, Porta Westfalica
нови камион-мешалка EUROMIX MTP Trommel нови камион-мешалка EUROMIX MTP Trommel нови камион-мешалка EUROMIX MTP Trommel
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 31600 кг
Година 2020 Километража 100 км Сила 122 кс
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Фабрика за бетон
Година 2007 Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се