Филтри -

Градежни машини EUROCOMACH од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини EUROCOMACH од Италија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2009 Километража 2041 м/ч Сила 38 кс
Италија, Avigliana (TO)
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 3.56 м
Година 2006 Километража 3888 м/ч Сила 95 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Мини натоварувач
Година 2007 Километража 1834 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Мини багер
Година 2006 Километража 3816 м/ч Сила 26.98 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 2009 Километража 2023 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Година Километража 3427 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Мини багер
Година 2006 Километража 2900 м/ч Сила
Италија, Roma
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се