Филтри -

Градежни машини EUCLID

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини EUCLID: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 1994-01-01 Километража 22382 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 1993-01-01 Километража 43818 м/ч Сила 457 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се