Филтри -

Градежни машини ETEC

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ETEC: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1995 Километража Сила 72.06 кс
Белгија, Oostkamp
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006-01-06 Километража 13134 м/ч Сила 151 kW
Литванија, Klaipėda
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2014 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се