Филтри -

Градежни машини ESDA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ESDA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Телескопска дигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 28 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 10000 км Сила 33.99 кс
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Носивост 130 кг
Година 2004 Километража 33391 км Сила 110 kW
Холандија, Hoogeveen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се