Филтри -

Градежни машини EMZ

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини EMZ: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран EMZ БК 1000Б кула кран EMZ БК 1000Б
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 96 м Носивост 63000 кг Капацитет на крајот на стрелата 12.5 т
Година 2009 Километража Сила
Белорусија
кула кран EMZ СКР 2200 ЭМ кула кран EMZ СКР 2200 ЭМ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 98 м Носивост 75000 кг Капацитет на крајот на стрелата 15 т
Година 1998 Километража Сила
Белорусија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се