Филтри -

Градежни машини ELEX

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ELEX: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 2 Носивост 3000 кг Брзина 40 км/ч
Година 03/2018 Километража 1700 м/ч Сила 81 kW
Украина, Харків
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се