Филтри -

Градежни машини ELBA од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ELBA од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
фабрика за бетон ELBA RSK 30C - Stern-Schrapper
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 1992 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Фабрика за бетон
Година 2019 Километража Сила
Германија, Nürtingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2010 Километража Сила
Германија, G
фабрика за бетон ELBA BZL 80/100 фабрика за бетон ELBA BZL 80/100 фабрика за бетон ELBA BZL 80/100
3
Контактирајте го продавачот
1.499 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 1995 Километража Сила
Германија, Leipzig
фабрика за бетон ELBA EMC 105
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 1992 Километража Сила
Германија, Metten
фабрика за бетон ELBA Handbedienpult фабрика за бетон ELBA Handbedienpult
2
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Фабрика за бетон
Година 1994 Километража Сила
Германија, G
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се