Филтри -

Градежни машини EDER

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини EDER: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1985-01-01 Километража Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 13691 м/ч Сила
Украина, Ковель
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1987-01-01 Километража 15934 м/ч Сила 71 кс
Холандија, Veghel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се