Филтри -

Градежни машини EASYLIFT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини EASYLIFT: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
хидраулична зглобна платформа EASYLIFT Easy Lift R190
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2020 Километража 403 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.2 м Носивост 200 кг
Година 2019 Километража 120 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17.6 м Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Унгарија, Debrecen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се