Филтри -

Градежни машини Dynapac од Украина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Dynapac од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак со гуми Dynapac CP 274
1
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Валјак со гуми
Година 2011 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 1980 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
2.683 € / месец
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2012 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
34.360 € UAH 1.383.000 UAH
Комбиниран валјак
Година 2002 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.980 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2002 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1155 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 7291 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
46.800 € Со вклучен ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2010 Километража 5412 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
34.360 € UAH 1.383.000 UAH
Мини валјак за асфалт
Година 2002 Километража 5909 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 05/2010 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
мини валјак за асфалт Dynapac CC222 мини валјак за асфалт Dynapac CC222 мини валјак за асфалт Dynapac CC222
3
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2002 Километража 7291 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
26.500 € UAH 1.067.000 UAH
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се