Филтри -

Градежни машини Dynapac од Романија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини Dynapac од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2009 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража 8100 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
5,03 € RON 25 RON
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
5,03 € RON 25 RON
Компактор
Година Километража Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
134.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2022 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 12/2008 Километража 2530 м/ч Сила
Романија, Galați
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 4700 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 6900 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
949 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2004 Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 350 м/ч Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се