Филтри -

Градежни машини Dynapac од Полска

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

36 огласа: Градежни машини Dynapac од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 3981 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2020 Километража 3513 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2018 Километража 3806 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 7340 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2010 Километража 7535 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
37.700 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 4107 м/ч Сила
Полска, DOBROŃ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 2929 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 12/2017 Километража 121 м/ч Сила
Полска, Pawłosiów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1997 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
46.420 € PLN 198.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 5285 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
44.310 € PLN 189.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 11598 м/ч Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 3030 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 2455 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.010 € PLN 128.000 PLN
Валјак со гуми
Година 2006 Километража 1331 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
41.740 € PLN 178.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2015 Километража 1804 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 1917 м/ч Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтерка
Евро Euro 5
Година 2023 Километража 101 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 1190 м/ч Сила
Полска, Pawłosiów
Контактирајте го продавачот
58.620 € PLN 250.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 8500 м/ч Сила
Полска, Zawady
Контактирајте го продавачот
4.431 € PLN 18.900 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
80.700 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража 856 м/ч Сила
Полска, DOBROŃ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 3350 м/ч Сила
Полска, Police
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се