Филтри -

Градежни машини Dynapac од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Dynapac од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро набивач
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
вибрационен валјак за земја Dynapac CA3500D
1
Контактирајте го продавачот
37.750 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 4600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Birmingham
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 492 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2015 Километража 6930 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража 848 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
асфалт павер со тркала Dynapac SD 1800W
1
Контактирајте го продавачот
51.850 € GBP 45.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 4700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража 1061 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 4710 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
46.090 € GBP 40.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 5000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 4225 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 6916 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 235 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се