Филтри -

Градежни машини Dynapac од Норвешка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

5 огласа: Градежни машини Dynapac од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Валјак за асфалт
Година 1992 Километража Сила
Норвешка, Lier
Контактирајте го продавачот
2.931 € NOK 35.000 NOK
Валјак за асфалт
Година Километража 2800 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
50.160 € NOK 599.000 NOK
Вибрационен валјак за земја
Година Километража 12 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.778 € NOK 69.000 NOK
Влечен валјак
Година Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 4058 м/ч Сила
Норвешка, Lier
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи