Филтри -

Градежни машини Dynapac од Литванија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Dynapac од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 11.600 €
Мини валјак за асфалт
Година 1999 Километража 2160 м/ч Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
аукција 3.800 €
Асфалт павер со тркала
Година 1996 Километража 6468 м/ч Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Вибро плоча
Година 2017 Километража Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
31.800 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 2400 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 1600 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Валјак со гуми
Година 2010 Километража 4800 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
1.100 €
Вибро плоча
Носивост 100 кг
Година 2015 Километража Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Компактор
Носивост 20000 кг
Година 2014 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
нови валјак за асфалт Dynapac CC2300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
нови мини валјак за асфалт Dynapac CC1300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1996 Километража 9872 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се