Филтри -

Градежни машини Dynapac од Кина

Резултати од пребарување: 198 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

198 огласа: Градежни машини Dynapac од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак за асфалт Dynapac CA301D валјак за асфалт Dynapac CA301D валјак за асфалт Dynapac CA301D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2021 Километража 2600 м/ч Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража 1900 м/ч Сила
Кина
компактор Dynapac CA251D CA301D компактор Dynapac CA251D CA301D компактор Dynapac CA251D CA301D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2020 Километража Сила
Кина
компактор Dynapac CA25D With Sheep Pad CA301D компактор Dynapac CA25D With Sheep Pad CA301D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2020 Километража 2100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.370 €
Валјак со гуми
Година 2020 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.100 €
Компактор
Евро Euro 3
Година 07/2016 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
12.600 US$ EUR ≈ 11.650 €
Вибрационен валјак за земја
Година 07/2011 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 02/2014 Километража 2700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 11.840 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 03/2016 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.640 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 5598 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.100 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 03/2015 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.330 €
Валјак за асфалт
Година 04/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 07/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.500 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 05/2021 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 04/2021 Километража 2850 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.870 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 04/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
12.700 US$ EUR ≈ 11.750 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 2
Година 2014 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
14.420 US$ EUR ≈ 13.340 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 2
Година 2014 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 04/2021 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 04/2021 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 11.840 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 198 огласа
Прикажи
Претплати се