Филтри -

Градежни машини Dynapac од Италија

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Градежни машини Dynapac од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 4870 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 2018 Километража 1485 м/ч Сила
Италија, Perugia
RB Trading International
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2000 Километража 1252 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 1998 Километража 8746 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 2496 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 1370 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 3900 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 1014 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1998 Километража 1450 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2006 Километража 5232 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2002 Километража 5480 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2023 Километража Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража 5520 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 1720 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 4 м/ч Сила
Италија, Pojana Maggiore (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2023 Километража Сила
Италија, Genoa
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2016 Километража 947 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2016 Километража 4220 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1332 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 4930 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 7140 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража 8515 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Комбиниран валјак
Година 2023 Километража Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2022 Километража Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2001 Километража 945 м/ч Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се