Филтри -

Градежни машини Dynapac од Холандија

Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

94 огласа: Градежни машини Dynapac од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година Километража 1192 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 2961 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража 3827 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2010 Километража 2497 м/ч Сила
Холандија, Holten
валјак за асфалт Dynapac CC 2300
1
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 2492 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 1513 м/ч Сила
Холандија, Noorwegenweg 6 Hardenberg 7772 Tb, Nederland
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Gramsbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража 1350 м/ч Сила
Холандија, Haps
комбиниран валјак Dynapac CC 232C
1
Контактирајте го продавачот
22.800 €
Комбиниран валјак
Година 2006 Километража 2700 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Валјак за асфалт
Година Километража 7261 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2010 Километража 4378 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 2753 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 2754 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Haps
валјак за асфалт Dynapac CC 424 HF
1
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража 2538 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
42.700 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража 1111 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
43.700 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража 3236 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража 2977 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
43.700 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража 4184 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
48.400 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража 4670 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 7326 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 01/2011 Километража 5869 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.700 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 4531 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Валјак со гуми
Година 1980 Километража 2849 м/ч Сила
Холандија, Groot-Ammers
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Претплати се