Филтри -

Градежни машини Dynapac од Бугарија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Градежни машини Dynapac од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2
Година 09/1992 Километража 3100 м/ч Сила
Бугарија, Kubrat
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 10/2018 Километража 165 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.307 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 04/1998 Километража Сила
Бугарија, Sofia

Други марки во делот "Градежни машини од Бугарија"

Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел KMK 40/80 Висина на подигање 56 м Дофаќач 13 м
Година 06/1991 Километража 125000 км Сила
Бугарија, Ruse
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Бугарија, Slanchev Bryag
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Машина за набивање столбови
Година 2020 Километража 918 м/ч Сила
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Liebherr Модел LTF 1035 Висина на подигање 40 м Дофаќач 8.6 м Носивост 35000 кг Брзина 90 км/ч
Година 07/2008 Километража 128000 км Сила
Бугарија, Burgas
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 01/1985 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2007 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2007 Километража 1667 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2002 Километража 5400 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стрела за заливање со бетон
Висина на подигање 32 м
Година 2014 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2015 Километража 658 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стрела за заливање со бетон
Висина на подигање 16 м
Година 2018 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Дофаќач 17.6 м
Година 10/1996 Километража 114000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2007 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2006 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
50.618,67 €
Багер на тркала
Година 2004 Километража 13000 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
55.731,67 €
Багер на тркала
Година 2008 Километража 14900 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2008 Километража 1780 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Држач на конструкција
Година 01/2021 Километража Сила
Бугарија, Elin Pelin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Држач на конструкција
Година 2021 Километража Сила
Бугарија, Elin Pelin
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 12/1980 Километража Сила
Бугарија, BURGAZ
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Багер со предниот лопата
Година Километража Сила
Бугарија, BURGAZ
Контактирајте го продавачот
370.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 08/1995 Километража 10000 м/ч Сила
Бугарија, Kazanlak
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи