Филтри -

Градежни машини Doppstadt од Холандија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Doppstadt од Холандија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 01/2013 Километража 1450 м/ч Сила 476 кс
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 01/2013 Километража 6572 м/ч Сила 489 кс
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 2008-01-01 Километража Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
89.800 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 2013-01-01 Километража 6310 м/ч Сила 238 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се