Филтри -

Градежни машини DongYang

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DongYang: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови багер на тркала DongYang нови багер на тркала DongYang
2
Контактирајте го продавачот
34.450 € KZT 17.000.000 KZT
Багер на тркала
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 92 кс
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се