Филтри -

Градежни машини Ditch-Witch од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

8 огласа: Градежни машини Ditch-Witch од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2008 Километража 4068 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2011 Километража 1316 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража 5364 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Тренчер
Година 1993 Километража 3723 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2006 Километража 2087 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2014 Километража 2426 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2007 Километража Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Тренчер
Година 2005 Километража 1750 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи