Филтри -

Градежни машини Ditch-Witch од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Ditch-Witch од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Тренчер
Година 1992 Километража 2194 м/ч Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2014 Километража 605 м/ч Сила
Германија, Lingen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година Километража 820 м/ч Сила
Германија, Sittensen
нови машина за хоризонтално дупчење Ditch-Witch Bohrgestangen Ditch Witch JT25, JT30
1
Контактирајте го продавачот
300 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2022 Километража Сила
Германија, Goldenstädt
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се