Филтри -

Градежни машини Dingli

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Dingli: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 230 кг
Година 2017 Километража 116 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2014 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2014 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Контактирајте го продавачот
24.890 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 11.2 м Носивост 200 кг
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 9.2 м Носивост 230 кг
Година 2018-01-01 Километража 100 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 171 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
59.890 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2018 Километража 191 м/ч Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 680 кг
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила 49 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се