Филтри -

Градежни машини Denka-Lift од Европа

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Denka-Lift: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 13.780 € SEK 138.000 SEK
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 28 м Носивост 200 кг
Година 1999-01-01 Километража 2120 м/ч Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2000 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м
Година 2006-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 10.6 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 802 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2007-01-01 Километража Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2007-01-01 Километража Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 23 м Носивост 200 кг
Година 2008-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м
Година 2000-01-01 Километража 2012 м/ч Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 23 м Носивост 200 кг
Година 1998-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 1996-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 23 м Носивост 200 кг
Година 1999-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 23 м Носивост 200 кг
Година 1995-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25 м Носивост 200 кг
Година 2000 Километража Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2003 Километража 1261 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се