Филтри -

Градежни машини Demag од Унгарија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Demag од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
82.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Висина на подигање 31.2 м Носивост 40000 кг
Година 12/2000 Километража 158032 км Сила
Унгарија, Godollo
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 25 м
Година 03/2002 Километража 22065 м/ч Сила
Унгарија, Godollo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Дофат на стрела 63.9 м Дофаќач 17 м Носивост 160000 кг
Година 2007 Километража 92744 км Сила
Унгарија, DUNAKESZI
автодигалка Demag AC 130 автодигалка Demag AC 130 автодигалка Demag AC 130
3
Контактирајте го продавачот
651.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Дофат на стрела 59.8 м
Година 03/2017 Километража 31000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
435.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 64 м Дофат на стрела 64 м Носивост 160000 кг Брзина 80 км/ч
Година 11/2004 Километража 96200 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TC 600 Дофат на стрела 51 м Дофаќач 51 м Носивост 140000 кг Капацитет на крајот на стрелата 140 т Брзина 65 км/ч
Година 1976 Километража 21414 км Сила
Унгарија, Bábolna
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Tadano Модел Demag AC 40 City Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 31.2 м Носивост 40000 кг Капацитет на крајот на стрелата 9 т Брзина 80 км/ч
Година 2004 Километража 158488 км Сила
Унгарија, Bábolna
Контактирајте го продавачот
24.390 € HUF 9.500.000 HUF
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел AC 80-1 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 3 т Брзина на подигање на товар 53 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2001 Километража 35000 км Сила
Унгарија, Bábolna
автодигалка Demag AC 250 автодигалка Demag AC 250
2
Контактирајте го продавачот
625.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 80 м Носивост 250 кг
Година 12/2008 Километража 45797 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
645.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Дофат на стрела 80 м Дофаќач 36 м Носивост 250000 кг
Година 2006 Километража 54400 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 2 Дофат на стрела 50 м Дофаќач 17 м Носивост 100000 кг
Година 2000 Километража 134456 км Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Дофат на стрела 50 м Дофаќач 17 м Носивост 100000 кг
Година 2008 Километража 79970 км Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се