Филтри -

Градежни машини Demag од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Demag од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м Носивост 40000 кг
Година 2007 Километража 164507 км Сила
Украина, Chornomorsk
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Носивост 35000 кг
Година 1995 Километража 55000 км Сила
Украина, Chornomorsk
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови автодигалка Demag AC60-3
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 50 м Дофаќач 16 м
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка Demag AC100-4L нови автодигалка Demag AC100-4L
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC100-4L Дофат на стрела 59.4 м Дофаќач 22.3 м Носивост 100000 кг
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
81.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 44.2 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т Брзина 85 км/ч
Година 2001 Километража 140000 км Сила
Украина, Lviv
автодигалка Demag AC 25
1
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Автодигалка
Година 1998 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се