Филтри -

Градежни машини Demag од Шпанија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини Demag од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1977 Километража 5600 м/ч Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC80/2 Висина на подигање 50 м Дофаќач 50 м Носивост 80000 кг
Година 2001 Километража 31112 км Сила
Шпанија, Ávila
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 89535 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 13 м Дофаќач 31.2 м Носивост 40000 кг
Година 2003 Километража 89600 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
190.000 €
Автодигалка
Дофаќач 50 м Носивост 100000 кг
Година 2004 Километража 140000 км Сила
Шпанија
автодигалка PPM AC50-1 на шасија Demag AC50/1 автодигалка PPM AC50-1 на шасија Demag AC50/1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел AC50-1 Дофаќач 40 м
Година 01/2001 Километража 120 км Сила
Шпанија, Madrid
асфалт павер гасеничар Demag DF135C асфалт павер гасеничар Demag DF135C асфалт павер гасеничар Demag DF135C
3
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража 10649 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2015 Километража 51771 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 31.2 м Брзина 85 км/ч
Година 2002 Километража 172000 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2003 Километража 152817 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Портален кран
Висина на подигање 18 м
Година Километража Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
автодигалка Demag AC 120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 60 м
Година 1998 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража 58439 км Сила
Шпанија, Barcelona
асфалт павер гасеничар Demag DF40C асфалт павер гасеничар Demag DF40C асфалт павер гасеничар Demag DF40C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
автодигалка Demag Carcasa Superior Mando Direccion DEMAG AC 155 TRACCIÓN 6X6X6 за делови автодигалка Demag Carcasa Superior Mando Direccion DEMAG AC 155 TRACCIÓN 6X6X6 за делови
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се