Филтри -

Градежни машини Demag од Романија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини Demag од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 27 м Носивост 25000 кг
Година 10/1999 Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1982 Километража Сила
Романија, Borș
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел Demag AC50-1 amberlain Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година 2001 Километража 320000 км Сила
Романија, Ploiești

Other makes in the section "Градежни машини од Романија"

Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1999 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2009 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 9200 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1998 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2003 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2016 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Железнички багер
Година 2006 Километража 9590 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2000 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се