Филтри -

Градежни машини Demag од Полска

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини Demag од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел AC 40-1 City Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м
Година 04/2003 Километража 146000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.5 м
Година 2005 Километража 137000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-1 City Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 7 м
Година 2009 Километража 161000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-2L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2008 Километража 96000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 50.4 м Дофаќач 1.6 м
Година 2003 Километража 278000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 06/2007 Километража 122000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м
Година 2010 Километража 105000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 06/2006 Километража 154000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.2 м
Година 2008 Километража 173000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag Terex AC 40 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.2 м Носивост 40000 кг
Година 06/2008 Километража 107500 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
359.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 120 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 17 м
Година 03/2008 Километража 13900 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2009 Километража 1625 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
29.940 € PLN 138.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2002 Километража 12300 м/ч Сила
Полска, Zabrze
асфалт павер гасеничар Demag DF45C
1
Контактирајте го продавачот
15.190 € PLN 70.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2001 Километража Сила
Полска, Pobiedziska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2001 Километража 3415 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 59 м
Година 01/2018 Километража 44300 км Сила
Полска, Łomianki
Контактирајте го продавачот
26.030 € PLN 120.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 4100 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 32.3 м Дофаќач 17.5 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 1995 Километража 116000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел DEMAG AC100L Висина на подигање 50 м Дофаќач 17 м Носивост 100000 кг
Година 2001 Километража 11689 км Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража 4648 м/ч Сила
Полска, Police
асфалт павер гасеничар Demag DYNAPAC / VOLVO асфалт павер гасеничар Demag DYNAPAC / VOLVO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Полска, Police
асфалт павер гасеничар Demag DF 40C
1
Контактирајте го продавачот
5.424 € PLN 25.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Полска, Zdzieszowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 17 м
Година 1989 Километража Сила
Полска
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се