Филтри -

Градежни машини Demag од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини Demag од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 800137 кг
Година 2005 Километража 90000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
4.900.000 €
Кран гасеничар
Година 2017 Километража 2362 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка Demag AC 100-4 автодигалка Demag AC 100-4
2
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Автодигалка
Дофат на стрела 50.20056 м Дофаќач 17.19986 м
Година 2006 Километража 266998 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Автодигалка
Година 2010 Километража 134698 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Автодигалка
Година 2003 Километража 142240 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка Demag AC130-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража 30193 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
кран гасеничар Demag CC 2400-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2014 Километража 4936 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
970.000 €
Автодигалка
Година 2003 Километража 85300 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
2.880 € GBP 2.500 GBP
Автодигалка
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, East Yorkshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 138 м
Година 2011 Километража 15500 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
кран гасеничар Demag CC3800 кран гасеничар Demag CC3800 кран гасеничар Demag CC3800
3
Контактирајте го продавачот
2.675.000 €
Кран гасеничар
Година 2014 Километража 10641 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
кран гасеничар Demag CC3800
1
Контактирајте го продавачот
5.100.000 €
Кран гасеничар
Носивост 600000 кг
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
1.825.000 US$ EUR ≈ 1.714.000 €
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Дофаќач 36 м Носивост 700000 кг
Година 2007 Километража 67610 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
700.000 €
Автодигалка
Дофат на стрела 56 м Дофаќач 71.5 м Носивост 350000 кг
Година 2005 Километража 102000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка Demag AC 350-1 SSL автодигалка Demag AC 350-1 SSL
2
Контактирајте го продавачот
850.000 €
Автодигалка
Година 2008 Километража 98000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка Demag AC500-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 499859 кг
Година 2009 Километража 82000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се