Филтри -

Градежни машини Demag од Кина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Demag од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
275.000 US$ EUR ≈ 254.300 €
Автодигалка
Носивост 250000 кг
Година 1998 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 72 м Дофаќач 72 м Носивост 250000 кг Капацитет на крајот на стрелата 150 т
Година 06/1990 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC500-2 Висина на подигање 56 м Дофаќач 56 м Капацитет на крајот на стрелата 500 т
Година 2010 Километража 800000 км Сила
Кина, Shanghai
нови кран гасеничар Demag CC8800-1 нови кран гасеничар Demag CC8800-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 111 м Дофаќач 69 м Носивост 3200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3200 т
Година 01/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 60 м Носивост 500000 кг
Година 2008 Километража 4890 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 56 м Носивост 350000 кг
Година 2007 Километража 4560 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 60 м
Година 2007 Километража 5630 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Ivanovets Висина на подигање 50 м Дофаќач 15 м Носивост 130000 кг Капацитет на крајот на стрелата 130 т
Година 1996 Километража 89000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Galichanin Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 20 м Носивост 50 кг Капацитет на крајот на стрелата 150 т
Година 1997 Километража 56890 км Сила
Кина, Shanghai
автодигалка Demag AC 350-1 автодигалка Demag AC 350-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC250 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 80 м Дофаќач 35 м Носивост 250000 кг Капацитет на крајот на стрелата 250 т
Година 08/2005 Километража 68000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC500-2 demag crane 500T Дофаќач 56 м Капацитет на крајот на стрелата 500 т
Година 12/2010 Километража 16500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 56 м Носивост 350000 кг
Година 2007 Километража 4300 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 84 м Дофаќач 84 м Носивост 420000 кг Капацитет на крајот на стрелата 400 т
Година 2007 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се