Филтри -

Градежни машини Demag од Хрватска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Demag од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Demag AC 180 автодигалка Demag AC 180
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Носивост 180000 кг
Година 1998 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
автодигалка Demag AC 180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Носивост 180000 кг
Година 1998 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Висина на подигање 44.2 м Дофат на стрела 32 м Дофаќач 10 м Носивост 40000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т Брзина 75 км/ч
Година 2000 Километража 137309 км Сила
Хрватска, Brezje
автодигалка Demag AC 100 автодигалка Demag AC 100 автодигалка Demag AC 100
3
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 50 м
Година 2001 Километража 18446 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 1000 м
Година 2011 Километража 42294 км Сила
Хрватска, Split
Контактирајте го продавачот
Автодигалка
Година 2003 Километража 5000 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се