Филтри -

Градежни машини Demag од Белгија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Demag од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Demag AC 100
1
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2007 Километража 90000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Demag AC 350 SSL
1
Контактирајте го продавачот
795.000 €
Автодигалка
Модел Demag AC 350 SSL Капацитет на крајот на стрелата 350 т
Година 2010 Километража 56000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Demag Ac 350/6
1
Контактирајте го продавачот
1.100.000 €
Автодигалка
Година 2016 Километража 2500 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Demag AC 250-1
1
Контактирајте го продавачот
1.100.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 250 т
Година 2015 Километража 50000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Demag AC 80/2
1
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 2009 Километража 165000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1990 Километража 8367 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
автодигалка Demag AC 700-9
1
Контактирајте го продавачот
2.795.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 700 т
Година 2017 Километража 45000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
кран гасеничар Demag CC 6800 SSL кран гасеничар Demag CC 6800 SSL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Капацитет на крајот на стрелата 1250 т
Година 2015 Километража 6000 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Demag Ac 160-2
1
Контактирајте го продавачот
675.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 160 т
Година 2013 Километража 38000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се