Филтри -

Градежни машини DZ

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини DZ: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 4.600 €
Грејдер
Евро Euro 1
Година 1984 Километража Сила
Литванија, Šilalė
нови грејдер DZ 98М нови грејдер DZ 98М
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила 165 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови грејдер DZ 98 нови грејдер DZ 98 нови грејдер DZ 98
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила 240 кс
Русија, Москва
нови грејдер DZ 122
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила 165 кс
Русија, Москва
грејдер DZ 98 грејдер DZ 98 грејдер DZ 98
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Грејдер
Година 07/1986 Километража Сила
Украина, Чаусове Друге
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се